Начало форум Pro Evolution Soccer PES Classics Урок : Как да играем онлайн PES 6

Урок : Как да играем онлайн PES 6

UPDATE 01.06.2017

Изображение

Здравейте !!! ОТ доста време се каня да направя тази тема .
След поредната разочароваща година , все повече хора поглеждат назад .

Аз лично играя, когато имам време разбира се , PES 6 онлайн 2 vs 2 и ML на PES 2013 .

Сървърите на PES 6 никнат като гъби след дъжд, но също толкова бързо угасват .
В момента най - актуален е PES6STARS , затова урока ми ще е базиран на него .

Първото нещо което трябва да знаете , когато играете онлайн PES 6 e , че за да се вържете , за да започна " мача " трябва да имате еднаква онлайн база данни , ако е различна, просто няма да стане . В PES6STARS най - масово се играе с дефаулт датабаза, без редакции и след това ARAB STARS , който се обновява след всеки трансферен прозорец .

И така как да играете в PES6STARS ?

1-во : Намерете HOSTS файла си, обичайно се намира на C:/windows/system32/drivers/etc/ , отворете го с някой тест редактор и добавете вътре следното :

Код за потвърждение: Избери целия код
217.10.68.152 we9stun.winning-eleven.net       # Stunserver
43.225.188.187 pes6gate-ec.winning-eleven.net      # Pes6Stars Server

тъй като много често се сменя ИП адреса, поради хакерски атаки или други причини, тук може да следите актуалния ХОСТ файл по всяко време : HOST

2-во : Направете си регистрация в сайта ето отТУК !!! . И един съвет от мен , не слагайте прекалено сложни и дълги имена и пароли, по късно ще разберете защо ! При самата регистрация , трябва да знаете CD KEY-a с който ви е инсталирана играта , пишете го без "-" (тире) .

3-то : Влизате в онлан режима на играта, където след малко чакане ви се появава меню където трябва да впишете парола , там пишете буквално името си и паролата си от PES6STARS сайта разделени с " - " ( тире ) . Пример :
username-password

Ако всичко е ОК, трябва да ви се появи меню с 3 опции, където може да правите 3 профила.

Ами, това е на кратко ! Ако имате въпроси , пишете тук . Като препоръки към вас, мога да ви кажа , че не псувайте в чата, защото може получите бан, не излизайте от играта по време на мач, защото ще получите бан, ако някой ви каже NO CUTBACKS , означава това :

Хайде ! Търся си добър партньор за 2 vs 2 ! :serious_business:

Браво! Да живее краля!

Назад към PES Classics