Начало форум Pro Evolution Soccer Pro Evolution Soccer 2014 this match will be abandoned due to unforeseen circumstances

this match will be abandoned due to unforeseen circumstances

Здравейте пичове !

Понеже съм нов във форума и темата може да обсъждана много пъти, но преди няколко дни си закупих Pro evolution soccer 2014 от официалния сайт на играта, инсталирах я, тя ми предложи да си направи последния Ъпдейт 1.06 и всичко изглеждаше прекрасно докато не се опитах да изиграя един online мач да видя ''аджеба'' феновете на играта по света на какво ниво са. И тогава разбираш ли се появи досадното съобщение :

"this match will be abandoned due to unforeseen circumstances"

изчетох всички видове интерконтинентални форуми .. италянски, сръбси, португалски и прочие, но за жалост никой с нищо не ми помогна :(

Не знам каква е причината и къде аз бъркам ?!
Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарен !

:D Като видях заглавието на темата , си помислих че е от поредния спам бот и за малко да я изтрия..
Това аз го превеждам нещо от сорта на :
" Мача е бъде прекратен поради ... непредвидими - незнайни обстоятелства "
Това кога се появява !?
Опитвал ли си да чийтваш или нещо подобно ?

Иначе ако се появява по време на мач, най вероятно от среща човека прави неква шмекерия, чийт , DC , с който прекратява мача за да няма загуба .

Ако е преди мач, то най вероятно Интернет връзката м/у двама ви е много лоша.

Има и вариант , ако си слагал некви патчове, на ПЕСЕДИТ или нещо подобно да са барали по онлайн датабазата и да не те пуска заради това .

Ами единственото, което направих след като инсталирах играта е да и кача [ PTE ] Pach 1.2, с който ми отвори онлайн room - a и веднага след това КОNAMI ми предложиха тяхният последен ъпдейт 1.6 и от там започнаха проблемите !
Това досадно съобщение се появява веднага след като започне двубоя .. пардом преди двубоя .. щом покаже стадиона, на който ще се играе мача излиза ..

Опасявам се, че може да е от въпросния пач 1.2.
Пробвах да направя чиста инсталация и да запиша единствено пача на Конами 1.6, но уви играта не тръгна.
Вие знаете ли някой по читав пач 1.2 или подобен който да сваля и да пробвам с него ?

Този " проблем " го имат доста хора, виж в гуугъл . Някой хора спират китсървъра .

И все пак някой може ли да ми каже пач 1.1 , 1.2 или подобен, който да с инсталацията си да не навреди на оригиналните настройки на ПЕС 2014 и, с който може да се достигне до пач 1.6, който КОНАМИ предлагат, и който отключва онлайин мода.

Благодаря предварително !

Ако не става и не става и реално не може да ползваш играта за която си заплатил : https://us-support.konami.com/ics/suppo ... le=classic
пиши тук.

Здравейте пичове!
След неспирни дебати с онлайн поддръжката с Конами Европа ми испратиха следното писмо :
Check the status of the servers and any maintenance that might be occurring on the following webpage:

http://www.konami.jp/we/online/

If you are experiencing problems after confirming that our servers are functioning correctly, we recommend that you go through these standard connection troubleshooting steps:

Step 1. Make sure that your computer's operating system is fully up to date.

Step 2. Make sure that there is nothing that could be interfering with your network. For example; P2P networks, streaming TV, Mobile Devices and Virus Protection/Firewall software. We cannot recommend the usage of W-Lan or USB wireless adaptors. If you use one of the mentioned devices in order to connect to the Internet, please switch to a wired broadband connection in order to improve the connection stability and speed.

Step 3. Check your router setup. PES needs certain ports open so that it can communicate with the Internet properly. We recommend that you change Port Settings to 'Automatic'.

Step 4. If the above doesn't work, you may need to open specific ports manually by configuring your router. The ports that need to be opened in order to properly connect PES to the Internet are -

TCP: 80, 44, 4000-4200
UDP: Auto mode: 3658, 5730-5739

As we cannot support all specific router makes and models, we recommend that you visit http://www.portforward.com where you will be able to find setup advise for the router that you have. For further information concernng how to set up your router connections, please refer to the manual or contact the customer support of your network provider.

След като настройването на рутера ми и последвалите опити да изиграя някой оналйн мач отново греда !
Някой наясно ли е откъде точно се правят тези настройки :

TCP: 80, 44, 4000-4200
UDP: Auto mode: 3658, 5730-5739

След доста четене из нета стигнах само до настройване на портовете Изображение

Изображение

Рутера ми е Tp-Link .

Да, може точно от портовете да е проблема.. По принцип , почти всички интернет доставчици блокират голям брой портове към модема с цел.. " защита ", трябва да им се обадиш и да поискаш да ти отворят всички портове.

Admin Аватар
Администратор

Coca, какво стана !? Оправи ли се ? :dizzy:

Назад към Pro Evolution Soccer 2014