Начало форум Pro Evolution Soccer Pro Evolution Soccer 2015 ЗВУК

ЗВУК

Мнение 22 Дек 2015, 02:04

Моля ви помогнете ми!Защо нямам звук?Опитвах какво ли не,но нищо не помогна.Благодаря предварително!

Мнение 06 Яну 2016, 23:30

benzema9 написа:
Моля ви помогнете ми!Защо нямам звук?Опитвах какво ли не,но нищо не помогна.Благодаря предварително!

Трудно някой може така да ти отговори . Първо кажи какъв Уиндолс ползваш. Провери ли дали настройките на звука в играта не е намален .

Мнение 11 Яну 2016, 14:47

Noob-Saibot написа:
benzema9 написа:

Трудно някой може така да ти отговори . Първо кажи какъв Уиндолс ползваш. Провери ли дали настройките на звука в играта не е намален .

Windows 7 съм.Проверил съм абсолютно всички възможни варианти и не знам от какво е.Гледам в замунда в коментарите на играта и други хора имат такъв проблем...

Мнение 23 Яну 2016, 13:10
Admin Аватар
Администратор

Странен проблем . Може да е от релийза ! Пробвай да я свалиш от друго място ли... НО .. пич.. повярвай ми .. НЕ ГУБИШ НИЩО, дори напротив . Коментара е ужасен , музиката не струва, атмосферата на стадиона е .. смешна .. просто си пусни winamp и fan fun, ако изобщо е възможно с тази игра :)

Назад към Pro Evolution Soccer 2015