Начало форум Pro Evolution Soccer Pro Evolution Soccer 2015 Дискусия : Pro Evolution Soccer 2015

Дискусия : Pro Evolution Soccer 2015

Остават по малко от 3 часа до падане на ембаргото ^^

Admin Аватар
Администратор

http://pes-bulgaria.com/pes-2015-%D0%BF ... %BC%D0%B8/
Eто го и първия патч !

Първите ми впечатления са, че вече го няма това в началото на мача да дава отборите още от тунела и съответно на излизане от него титулярите и схемите на игра на двата отбора, което някак поне на мен ми е тъпо като съм свикнал да го има това. Нещо не мога да умеря тази врата при засичането на топката от центрирания или корнери...все излиза в аут, както и да насочиш удара. Вратарите на противниковите отбори не излизат да те пресрещнат ако например си се откъснал и оставаш сам срещу тях, а си стоят на вратата, като така ти убиват големия кеф когато имаш възможността да ги прехвърлиш. Много ме дразни тази простотия ако примерно изпълнявам фал в моята половина и не мога да въртя посоката за пас както беше на 2013 и все бъркам паса. При дърпане за изкуствена засада играчите го правят мудно и оставят огромно пространство, при което при един пас и си безпомощен. Сякаш движението на играчите ми се вижда по-дървено отколкото това на пес13, където бяха плавни движенията.
Имам и въпрос как мога да си включа Role Control-a при игра в онлайн режим?

Мнение 16 Ное 2014, 19:36

Здравйте, има ли начин да се направи така, че ударът към вратата да е със спейс бутона?

Мнение 16 Ное 2014, 19:42

Не, играта не разчита Space бутона.

dido86 написа:
Първите ми впечатления са, че вече го няма това в началото на мача да дава отборите още от тунела и съответно на излизане от него титулярите и схемите на игра на двата отбора, което някак поне на мен ми е тъпо като съм свикнал да го има това. Нещо не мога да умеря тази врата при засичането на топката от центрирания или корнери...все излиза в аут, както и да насочиш удара. Вратарите на противниковите отбори не излизат да те пресрещнат ако например си се откъснал и оставаш сам срещу тях, а си стоят на вратата, като така ти убиват големия кеф когато имаш възможността да ги прехвърлиш. Много ме дразни тази простотия ако примерно изпълнявам фал в моята половина и не мога да въртя посоката за пас както беше на 2013 и все бъркам паса. При дърпане за изкуствена засада играчите го правят мудно и оставят огромно пространство, при което при един пас и си безпомощен. Сякаш движението на играчите ми се вижда по-дървено отколкото това на пес13, където бяха плавни движенията.
Имам и въпрос как мога да си включа Role Control-a при игра в онлайн режим?

Да, приятел вярно си е KONAMI много се изгавриха със нас PC играчите.

Admin написа:
http://pes-bulgaria.com/pes-2015-%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%87-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BD%D0%B8-%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D0%BA%D0%B8%D0%BF%D0%B8-%D0%B8-%D0%B5%D0%BC%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B8/
Eто го и първия патч !

Zdraveite imam edno vaprosche.. vs e okey s patcha samo me interesywa dali moje da se oprawi bundesligata zashtoto otborite i igrachite sa drygi nqkakwi izmisleni...kak moje da se dobavqt istinskite otbori i igrachi saotwetno
:)

Admin Аватар
Администратор

everton написа:
Admin написа:
http://pes-bulgaria.com/pes-2015-%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%87-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BD%D0%B8-%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D0%BA%D0%B8%D0%BF%D0%B8-%D0%B8-%D0%B5%D0%BC%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B8/
Eто го и първия патч !

Zdraveite imam edno vaprosche.. vs e okey s patcha samo me interesywa dali moje da se oprawi bundesligata zashtoto otborite i igrachite sa drygi nqkakwi izmisleni...kak moje da se dobavqt istinskite otbori i igrachi saotwetno
:)

:D Човече... пиши на кирилица.. че за малко щях да те банна, защото помислих, че си спам бот :secret_laugh:
Има вече доста патчове, потърси в гуугъл .

Нито лев за оригинален ПЕС 2016 ! Пес 2015 - my club - най-голямата глупост(който се е включил в началото - той ще мачка с добри играчи. Като рестенеш my club - оставаш без играчи и без пари, но не започваш от начало- всичко си остава и става 5 пъти по-трудо да продължиш, т.е. напълно безсмислена функция за ресет.
Най-недопустимото - играта в защита. Е няма такава каша. Досега такива увисвания съм виждал само на ISS 2, когато противника ти направи двойно( затова го играехме без двойни). Парите за Пес 2015+джойстик за 60лв.(стария го счупих при поредната загуба) са пари на вятъра. Онлайна не си струва. ПЕС 2016 само от торентите.

Няма причина да се дават пари за РС версията !! Едно че е по скъпа с поне 35 % от миналата година... друго че ПАК няма да е некст ген ..това са единствените новини а играта идва след 2 седмици .
Ситуацията е абсурдна ! Реално няма никаква стойност самата игра , като цяло защото липсата на свежи режими и качествен онлайн са достатъчни да те откажат и ТАЗИ ГОДИНА от PES-а .

Назад към Pro Evolution Soccer 2015