Начало форум Pro Evolution Soccer Pro Evolution Soccer 2015 Проблем със сървърите на PES 2015

Проблем със сървърите на PES 2015

Здравейте на всички. От вчера имам проблем със свързването към сървъра, до онзи ден нищо му нямаше. Изписва ми Account verification failed. Please try again later. Търсих в нета. но нищо. ПОМОЩ! :angry:

С оригинално копие ли си ?

Не.

Здравейте, отскоро купих PES 2015, но често имам проблем- невъзможност да се свържа с определени играчи. Дори на два пъти ме изхвърля, а нета не ми е спирал нито имам проблеми, та въпроса ми е това всичко от сърварите ли е? Трябва ли да правя port forwarding? Нета и рутера са от мтел. Квадратчето с 2 от 3 черти примерно което се появява понякога в средата на екрана по време на мач, показва моя слаба връзка или на противника?
Знаете ли работещ пач за имена и т.н. за новия ъпдейт? Преди дни свалих уж работещ online patch SunEvo 2015, но не тръгна и се наложи реинстал.

HEnRY написа:
Здравейте, отскоро купих PES 2015, но често имам проблем- невъзможност да се свържа с определени играчи. Дори на два пъти ме изхвърля, а нета не ми е спирал нито имам проблеми, та въпроса ми е това всичко от сърварите ли е? Трябва ли да правя port forwarding? Нета и рутера са от мтел. Квадратчето с 2 от 3 черти примерно което се появява понякога в средата на екрана по време на мач, показва моя слаба връзка или на противника?
Знаете ли работещ пач за имена и т.н. за новия ъпдейт? Преди дни свалих уж работещ online patch SunEvo 2015, но не тръгна и се наложи реинстал.

Сърварите на Конами са под всякаква критика ... все пак си провери скоростта в speedtest.net и кажи колко ти е , дори и пинга .
С патчовете ще е мъка тази година . Песедит за това се отказаха да правят, защото Конами ще пуска много ъпдейти след от тях , фенските патчовете спират да работят и трябва да търсиш нов.
Реално моудинга поддържаше ПЕС-а жив, но КОнами тази година просто си направиха супер брутално харакири с безумни и глупави решения и действия и смело мога да кажа , че бъдещето на ПЕС сриите е под въпрос .

Последните 2-3 дни нещата са по-добре. Забелязвам че проблемите са повечето пъти в приятелски мачове. В турнирите, когато сървъра сам избира противник, нещата са си добре общо взето(като изключим че доста ме бият:)
Със София правя 47Mb/s даун и 37Mb/s ъп при PING 12 ms. Пуснах и към сървар в Дъблин, нали в Ирландия са сърварите, прави 42Mb/s/10Mb/s при PING 72 ms.
Свалих последния пач в "pes-patch" - fROYO Patch Rev.3, от 5 приятелски мача развали връзката на 5-те, а в турнир 2 път ми дава "This match will be abandoned due to unforеseen circumstances". Сега махам пача, инсталирам наново от стийм и скоро може и да не кача пач, затова питах за разботещ и изпробван. На ISS 2 сами си правехме едита, освен и сега да започнем:)
Общо взето за 1ви път пробвам онлайн-а на поредицата, нямам база за сравнение, ама явно съм закъснял с момента.

Назад към Pro Evolution Soccer 2015