Начало форум Pro Evolution Soccer Графики и пачове Идеи за български пач към PES 2014

Идеи за български пач към PES 2014

Тук публикувайте всички намерени от вас графични модификации за играта.

Здравейте, пичУве!

Да ви се представя. Аз съм TwistedLogic, миналият сезон бях разработил един пач самостоятелно за PES 2013 (PFG Patch)... абе накратко, пуснах пача и лицата ми бяха разграбени от тази икона в ПЕС едитването ТРЕНЕРА хаха.

Тези дни стартирах тема в Evo-Web форумите за една моя разработка - Facegen model-а за направа на лица на играчи и се каня скоро да почна да създавам лицата на играчите от родното първенство. Нямам много свободно време както преди, а и е време да намеря съюзници в борбата срещу Злото (ТРЕНЕРА) хаха. Предполагам, че някои от вас вече са се захванали с български patch и бих искал да се включа към тази кауза. Логото ви ме кефи адски много!

TwistedLogic написа:
Здравейте, пичУве!

Да ви се представя. Аз съм TwistedLogic, миналият сезон бях разработил един пач самостоятелно за PES 2013 (PFG Patch)... абе накратко, пуснах пача и лицата ми бяха разграбени от тази икона в ПЕС едитването ТРЕНЕРА хаха.

Тези дни стартирах тема в Evo-Web форумите за една моя разработка - Facegen model-а за направа на лица на играчи и се каня скоро да почна да създавам лицата на играчите от родното първенство. Нямам много свободно време както преди, а и е време да намеря съюзници в борбата срещу Злото (ТРЕНЕРА) хаха. Предполагам, че някои от вас вече са се захванали с български patch и бих искал да се включа към тази кауза. Логото ви ме кефи адски много!

Здравей и добре дошъл :) Като цяло идеята за БГ патч беше на дневен ред, преди да излезе играта, отзивите от нейното едитвене бяха добри, но проблема е , че на много малка част от РС феновете, играта им върви нормално, а специално това с лицата не работи много добре, има все още много бъгове , най вече с очите, които още нямат решение на този етап. Направата на добър БГ патч трябва да се отложи докато Конами си оправят недовършената и не оптимизирана игра .

Да, аз лично искам да има един добър БФЛ патч, но за това ще трябват и хора, добри БГ едитори , а те днешно време са меко казано... дефицит .

Zdraveiete momcheta,
ako moga da pomogna s neshto za Bg pacha i az sam na razpolojenie ne moga da kajq che sam dobar moderator no se sprawqm d/g s ekipite
:)

i mejdo drugoto widqh towa predi malko : 2. Теми и постове (коментари/отговори)

2.1 Писането на кирилица при ползването на български език е задължително.

kakwo da prawq kato jiweq izwun Bulgaria i nqmam klawietura na kirilica ? :wut:

Admin Аватар
Администратор

denis169 написа:
Zdraveiete momcheta,
ako moga da pomogna s neshto za Bg pacha i az sam na razpolojenie ne moga da kajq che sam dobar moderator no se sprawqm d/g s ekipite
:)

i mejdo drugoto widqh towa predi malko : 2. Теми и постове (коментари/отговори)

2.1 Писането на кирилица при ползването на български език е задължително.

kakwo da prawq kato jiweq izwun Bulgaria i nqmam klawietura na kirilica ? :wut:

Ще го имаме в предвид, но като цяло играта в момента е на най ниското си ниво , отностно популярност и ... БГ патчо на този етап е безсмислено (поне според мен) да се прави защото 80 % от хората не могат да я подкарат , 9 % от който я подкарва не я харесват, по разбираеми причини .

А за кирилицата :) с няколко клика в гуугъл лесно се оправя този проблеми , независимо къде си ;)

Назад към Графики и пачове