Начало форум Pro Evolution Soccer Графики и пачове PES 2013 [PC] - Nemesis Total Revolution by Blàck&White

PES 2013 [PC] - Nemesis Total Revolution by Blàck&White

Тук публикувайте всички намерени от вас графични модификации за играта.

AntrAcsA написа:
boss23 написа:
изтеглиха се трансфери и бутонки и топки ама не цели пърненствa ама вече не ми дава да тегля дaно пусне нещо по нататък :XD:

Няма как да чакаш от Конами да добавят лиги и първенства, не са го направили и в самото началото , защото нямат лиценз за тях.

ами защо не ми се пуска лига европа

AntrAcsA написа:
boss23 написа:
изтеглиха се трансфери и бутонки и топки ама не цели пърненствa ама вече не ми дава да тегля дaно пусне нещо по нататък :XD:

Няма как да чакаш от Конами да добавят лиги и първенства, не са го направили и в самото началото , защото нямат лиценз за тях.

емо лига европа защо не ми е отворена

Абе.. най хубавото нещо на патча са логата и скорбордите ^^ , до някъде бутоните , тревата малко е по зелена от нормалното но.. ок става, екипите.. но те са като екипите от всеки друг патч, супер лесен за инсталация, дори такава почти не е нужна, но до тук с хубавите неща :Д . Като цяло доста некадърен фотошоп скил, :x_x: подбора и подредбата на ПЕСните е отвратителен, като цяло само "джанка стайл" ми дрънчи през цялото време... :wut:
Exe-то е обработвано с някакви геймплей патчове, които не мога да преценя дали са за добро или лошо.. по скоро е второто. Силата на ударите е странна, може би е доста по слаба, но защо само твоята а не и на А.И. то не знам, то си я прере от където си поиска с убийствена точност и сила.
Абеееееееееее.. като цяло бих дал оценка от 6/10 само заради емблемите(които се намират много лесно в нета) и труда .

Предишна

Назад към Графики и пачове