Начало форум Pro Evolution Soccer Pro Evolution Soccer 2013 Може ли някой да ми даде инфо относно кодовете за pes 2013

Може ли някой да ми даде инфо относно кодовете за pes 2013

Здравейте ! Купих си PS3 и искам да играя pes 2013 online. Мислех да си купя игра 2ра ръка, но мой приятел ми каза че ще трябва да си изкарам нов код или да си купя нова игра. Та моят въпрос или по скоро молба е някой може ли да ми каже как се изкарва кода и колко струва ? Извинявам се ако въпросът ми е малоумен, но не можах да намеря информация в мрежата.

Admin Аватар
Администратор

:wut: Според мен... кодовете са само за РС версията на играта . Щом си я купил за PS3, трябва да нямаш проблеми да си я играеш онлайн.. просто взлизаш .. и .. играеш.. Не съм на 100% сигурен, разбира се...никога не съм я играл на конзоли.. просто ... така мисля..

Мой приятел си беше купил pes 2014 и понеже беше 2ра ръка не можеше да играе online продавача му каза че генериране на нов код е 20 лв. но не можаха да се разберат нещо и така изиграхме няколко мача в тях ...... но не ни хареса и я продаде и остана на pes 2013 защото по ни хареса и можеше да я играе online.
Заради това се интересувам от тези кодове.
Благодаря за отговора все пак :) ще продължавам да търся информация

Admin Аватар
Администратор

Jack321 написа:
Мой приятел си беше купил pes 2014 и понеже беше 2ра ръка не можеше да играе online продавача му каза че генериране на нов код е 20 лв. но не можаха да се разберат нещо и така изиграхме няколко мача в тях ...... но не ни хареса и я продаде и остана на pes 2013 защото по ни хареса и можеше да я играе online.
Заради това се интересувам от тези кодове.
Благодаря за отговора все пак :) ще продължавам да търся информация

Ами да.. сори , някой друг може би ще ти помогне ;) но винаги съм мислил ,че тези глупости с кодовете ги има само за РС.

Назад към Pro Evolution Soccer 2013